• 250+ relatietherapeuten

Over dit ervaringsverhaal

Op deze pagina lees je een persoonlijke ervaring van iemand die te maken kreeg met relatieproblemen.

Het verhaal is bedoeld om herkenning en steun te bieden aan mensen die in een vergelijkbare situatie zitten en hulp overwegen bij een relatietherapeut.

  • Overgang

    Hallo,

    Sinds 2004 heb ik een relatie met een geweldige vrouw (44). Ze is lief, aantrekkelijk en inmiddels moeder van onze 2 kinderen. Sinds een jaar of 2 heeft ze wat overgangsklachten. Telkens als ik de behoefte heb om intiem te worden, geeft zij aan dat ze er niets bij voelt en dat dit door de overgang komt.

    Daarbij begrijp ik dat menstruatie voor vrouwen erg vervelend is. Bij mijn vrouw is het zo dat zowel de aanloop ernaartoe en het moment zelf vrij zwaar zijn. Er zijn een handvol dagen in de maand waarin ze geen klachten heeft. Tijdens die dagen speelt de overgang dan weer een rol waardoor ze geen zin in seks heeft. Inmiddels kan ik niet ontkennen dat mijn seksuele behoefte vaak eindigt in een teleurstelling.

    Natuurlijk zal ik haar er nooit toe dwingen om seks met mij te hebben zonder dat ze zich er fijn bij voelt, maar om herhaaldelijk te worden afgewezen. Als ik er naar vraag, dan heeft het niets met mij persoonlijk te maken. Ze geeft zelfs aan dat ze het zou begrijpen als ik mijn lusten bij iemand anders zoek. Nu weet ik als man nog steeds niet of ze dat meent en wil niet het risico lopen dat ze dan bij me weggaat.

    Af en toe heb ik een datingsite geprobeerd, maar dat is alleen maar geldklopperij met veel nep profielen, dus daar kom ik ook niet veel verder mee.

    Zijn hier mannen of vrouwen die hetzelfde meemaken als ik? Ik sta open voor tips en gedeelde smart is halve smart.
    Peter
    Peter 2
    • Begin er niet aan. Blijf gewoon bij je vrouw. Mijn vrouw heeft mij 3 jaar lang bedrogen. Inmiddels is het anderhalf jaar geleden dat ik erachter kwam. Nog steeds denk ik er bijna de hele dag aan. Je hebt geen idee wat je kapot maakt bij je vrouw. Ook al heb je van haar toestemming. En wat dacht je van je kinderen? Hoe zullen die denken over hun vader? Dit moet je niet willen.
      Succes.

      Blijfgraaganoniem
    • Alle reacties weergeven...
    • Toen mijn vrouw in de overgang zat had ze ook weinig zin maar toen dat voorbij was sloeg ze om als een blad van een boom. Ze kocht hele sexy lingerie we deden het 3x per week ze stapte zo een paskamer binnen voor een blowjob en hebben al 3 x een trio gedaan met een leuke vrouw erbij. Dus al ik jou was zou ik maar ff geduld hebben.

      Rik
    • Reacties verbergen...

    Je kunt geen nieuwe verhalen / reacties meer plaatsen, maar wel alle verhalen lezen en duimpjes omhoog geven.

    Je kunt op deze website ook meer lezen over tips bij vreemdgaan en therapie bij vreemdgaan.

Forum Vreemdgaan

Dit is een verhaal uit het forum Vreemdgaan.
Lees meer verhalen over Vreemdgaan

Meer ondersteuning nodig?
Therapie bij Vreemdgaan

Op zoek naar tips?
Tips bij vreemdgaan